263 Kişi Online

SiLenCe!

Sustuysam, Rabbime bırakmışımdır.!!!

¶¶»¯CAN_KUŞUM «¯¶¶

Acelem Yok Hedefim Belli Kızıl Elma ...!!!

PROFİL GÖR

ASaLeTiM_ÝeTeR

Oynamayacaksin gururlu bir kalp ile o kalp bir hu cekti mi ihlas ile Alev olur Har olur Nar olur Ah olur AHI TUTARSA YANARSIN AZAP OLUR

RüYa

eyer benim içimdeki seni görebilseydin kendini sevdiğinden daha fazla severdin beni

PROFİL GÖR

UFUK

AGLAYACAK GÖZÜNÜZ YOKSA UTANACAK YÜZÜNÜZ OLSIN .ANTEPLİDEN ALINTIDIR

oFYÆ

Bu yurek üc seyşeyi sevmez yalanı ihaneti seviyomus gibi yapani.?

PROFİL GÖR

GüLperi

Gerek yok her sözü, laf ile beyana... Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana!

HayaL

YoLumuz Uzun, Yükümüz Ağır, Sen KoLayLaştır Yarab, Sınama BizLeri YakınLarımızLa Ve OnLarın AcısıyLa. BizLere Yaşama Gücü Ve Direnci Ver.SabırLar Ve KoLayLıkLar DiLiyorum Tüm Deprem ZedeLerimize..

PROFİL GÖR

C é m R é !!

YoL mu Yordu, YoL mu Uzadı? Varamadık ki Bir TürLü İstediğimiz Yere. Arafta KaLdı Her Yanımız, Ne Eskisi Gibi oLabiLiyoruz Ne Kendimizi TamamLayabiLiyoruz.

# ,`[K] â ß u š`x.!

Geçmiş Olsun Türkiyem..Deprem de Hayatını Kaybeden Kardeşlerimize ALLAH'Dan Rahmet Dilerim.Yaralı Kardeşlerimize ŞAFİ'ismiyle Acil Şifalar Dilerim.Beterinden Korusun İnşALLAH Rabbim.

PROFİL GÖR

GüL_GüZeLi

Gecmiş Olsun Türkiye'm Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dilerim.

 • Sesimdeyim Mobil Chat , Sesli Sohbet

  Sesimdeyim sitesi 2010 yılından itibaren sizlere sohbet girişi imkanı sağlayan fakat değişik akvitilerde yer alan gerek sesli sohbet, sesli chat gerekse mirc yazılı sohbet ve radyo kurulumu gibi hizmetler vermektedir. Sohbet sesimdeyim instagram adresi bulunan sesimdeyim sitesi sesli siteleri geride bırakmış olup Dünya'nın en kaliteli en aktif herkesin gözünün önünde bulunduğu Google'ninde desteklemiş olduğu aktif üyeler ile profil bilgisi gizli tutulup haberler videolar sesimdeyim alış veriş haritası ve daha nice ayarlar ve araçları bulunmakla birlikte bay bayan sohbet sitesi olmayı hak kazanmıştır. Sizlerde gönüllü olarak bu siteye girebilir evinizdeki ortamı bizlerle yaşayabilir görüntülü sesli chat muhabbet, tanışma, eğlence ve izdivaç gibi aktiviteleri bulabilirsiniz. 

  Sesimdeyim Gölge'nin videoları olarak Gül Güzeli tarafından kurtulmuş olup Dailymotion , Twitter , Facebook , İnstagram , Pinterest yine aynı zamanda Sesimdeyim YouTube hesaplarından mobil sohbet girişi hizmeti vermektedir. Sesimdeyim'in yurtfm radyosu bulunmakla birlikte istekde bulunabilir sizlerde İnstagram gibi paylaşımlar yapabilir sesimdeyim mobil chat mobil sohbet, sesimdeyim sesli siteler gibi sohbet ortamından neşeli  chat, neşeli sohbet, sesli neşe ailesi olarak ücretsiz yararlanabilirsiniz. Hoş sohbetler dileriz.

   

  Yazar : gül_güzeli
  22 Oca Ctesi 15:28
  1325 Görüntüleme


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Uzman Panel

  hurdacı